| rap4us a întrebat:

Salut, am un prieten cretin care a sunat la 112 de pe telefonul meu si a injurat-o pe aia. Cand am observat i-am luat telefonul si am inchis imediat. Apelul a avut 8 secunde. O sa iau amenda?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

In dispecerat apare nr de mobil exact cum iti apare tie cand iti da cineva telefon.depinde.cred ca a luat-o de prost gust.cred ca nu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Educația. straight face
Apelul a fost înregistrat, și numărul, și vocea.

| Mariusflo a răspuns:

Nu vei primi amendă. Vocea a fost înregistrată, îl poţi demasca pe respectiv şi el va trebui să plătească amenda.

| lorena15 a răspuns:

Daca vocea a fost inregistrata isi va da seama ca nu esti tu si, ce cretin o.O

| Natalia98 a răspuns:

Cu siguranta, si poate alte complicatii pentru limbaj, oricum nr tau a fost inregistrat la ei, si pot afla cu usurinta adresa ta! Deci, data viitoare ai grija de telefonul tau, ar fi o idee sa-ti schimbi nr, dar vezi tu pana urma ce faci!
Succes!