| IamTheDevil a întrebat:

Salut,am un telefon Nokia N8 si acum o saptamana mi s-a ars routerul, wi-fi mergea perfect nici o problema, am stat 2 zile fara net si acum am cumparat iar router, din nou wi-fi merge perfect insa nu si pe telefonul meu, pe laptop,tableta, telefonul fratelui meu, am mai testat un tel merge wi-fi, dar dupa telefonul meu cand dau cautare imi arata numele la adresa mea de wi-fi si mai jos arata Unknown acum o saptamana inainte sa se arda arata Know, la altele merg dar la mine dc arata unknown?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Prea puține detalii.
Ce router e, cum l-ai configurat?

| IamTheDevil explică (pentru mihai69):

Tp link

| mihai69 a răspuns (pentru IamTheDevil):

Felicitări! Cam câte produse găsești tu aici: www.tp-link.ro?