| anonim_4396 a întrebat:

Salut.as vrea sa intreb si eu ceva:deci sunt baiat si de curand o fata vrea sa fie cu mine.Am vorbit cu ea si ne intelegem.As vrea sa stiu cum sa fac sa o sarut. O sa o duc seara acasa si o sarut cand pleaca dar asta as vrea sa stiu:cum o sarut?(nu am sarutat niciodata pe vreo fata)unde?(pe buze, obraj)? si alte detalii...mersi mult...

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Dar tu nu te uiti la filme deloc sa-ti faci o imagine? Atunci fa asa. Te apropii de ea din ce in ce mai mult o prinzi de maini sau in brate si o pupi usor pe buze. Restul vine de la sine ai sa vezi. La plecare sau chiar in timpul intalnirii intr-un moment oportun. Succes!happy

2 răspunsuri:
| Mirela_7378 a răspuns:

Pe buze o saruti.Ii bagi limba in gura nu-i greu.

| cila1995 a răspuns:

Te inteleg prima data e cel mai greu pursisimplu cuprindeo si restul cred ca se va petrece de la sine numai nu te gindi prea mult caci ea se poate razgindi o cuprinzi stai putin cuprins si o saruti pe buze si dupa aia mai vezi tu ce se primeste deam dupa ce va veti intilni o vreme poti sa treci la ceva mai serios eu mai stiu la piept una alta si pe parcurs progreseazate dupa aia iti va parea foarte simpla chestia succese.