| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi cumpar un iphone 4 dar nu stiu cum sa il conving pe tata cateva idei mersi funda

1 răspuns:
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Intai sa iti studiezi telefonul si sa iei toate avantajele indiferen cat de mic fata de vechiul telefon. Dupa asta sa faci o fapta frumoasa si in timp ce te lauda du sa le spui de iphone4 si toate avantajele pe care le-ai gasit, dar intai iti rogi parinti sa te lease sa termini caci daca nu te vor intrerupe.
Cam asta e strategia pe care mi-am facut parinti sa imi ia un telefon nou.

BAFTA!