| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste statusuri care sa atraga atentia unei fete!big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| micutzsha a răspuns:

Deci...
1.eu sunt fata si mie nu prea imi place ca sa aflu de la cineva ca unui baiat ii place de minestraight facedaca ma place nu trebuie sa puna pe alte persoane sa imi spuna acest lucruhappyasta nu se mai numeste iubire...
2. daca iti place de ea spune-i.ce mai astepti? daca nu ii spui ea poate sa inteleaga alceva

astea sunt mai mult sfaturi decat statusuri.mrog daca vrei statusuri iale de pe lipiciosii d acolo le iau si eoo

| Rexassj a răspuns:

Scrie la status exersez sexul

| Marius_4602 a răspuns:

Nst sigur si eu am problema cu astea nst ce sa-i ii zic ma blochez dar *** incearca sa vb cu cineva sa puna o vb bine despre tine sau fii u insuti

| vladutz333 a răspuns:

Sa-i atrag atentia in sensul bunbig grin