| admzrpampam a întrebat:

as vrea sa-mi dau un flesh tunnel, dar habar n-am cum se face... ce expander sa-mi iau pentru inceput? va curge sange, sau ma va durea?

4 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai pentru inceput as zice sa ti iei ceva micut, de 3 mm. De durut doare. ca se mareste gaura. Sange s-ar putea sa curga. Iti voi da un link dupa youtube si tragi tu concluzii daca mai vrei :D
https://www.youtube.com/watch?v=eJmzouw3krc

| admzrpampam explică (pentru AnnnaMarrria):

Am mai multi prietenii care si-au dat singuri acasa, si mi-au spus ca nu-i atat de dureros

| AnnnaMarrria a răspuns (pentru admzrpampam):

Hmm thinking daca ei nu au avut de suferit dupa..atunci dati si tu big grin
Bafta :*