| NECULA a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cam cat costa un buchet de trandafiri la o florarie normala..de pe strada..nu ceva online. Multumesc frumos. Si daca se poate si pretup unui trandafir...

Răspuns Câştigător
| IuliiMD a răspuns:

Pretul unui trandafir e 7 lei.Iar un buchet variaza de la 25 la 50 lei depinde si de oras :*

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de cat de mare vrei sa fie buchetul. Un trandafir e intre 6si 10 lei depinde de unde il iei

| torryvictoria a răspuns:

Pretul unui trandafir este de 7 lei, si un buchet de exemplu de 4 trandafri este de 28 de lei

| torryvictoria a răspuns:

Pretul unui trandafir este de 7 lei, si un buchet de nu stiu cati trandafiri costa 7 lei oi numarul trand