| alinutzu7 a întrebat:

As vrea sa va intreb cat costa taxa postala pe ebay pana in romania.Eu as vrea sa imi iau un laptop(notebook)cam la 600 ron, cam cat mar costa taxa postala(puneti pretul taxei +prestul laptopului). Dau fundita pentru cel mai bun raspuns.Multumesc.

2 răspunsuri:
| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com

| catalinux_5546 a răspuns:

24% taxa vamala pe care o platesti cand primesti coletul. Drumul...cauta sa fie inclus in pret.