| alyskumpy a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa ma ajutati cu niste raspunsuri...am avut prima data act sexual cu prietenul meu, m-a durut destul de tare dar asta e, trebuia sa se intample la un moment dat...sa trec direct la subiect, am folosit prezervativ dar nu pe tot parcursul actului iar el "s-a terminat" la 3 minute dupa actul sexual, pe urma nu am mai facut-o, e posibil sa fi ramas insarcinata? va rog ajutati-ma! multumeschappy

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Buna! Depinde... daca tu zici ca n-ai folosit prezervativul pe toata durata actului sexual, atunci presupun ca nu l-ai folosit la inceput Trebuie sa stii, insa, ca si lichidul seminal produs de barbat in timpul actului sexual contine spermatozoizi, deci poti ramane insarcinata. Tot ceea ce poti face este sa iti faci un test de sarcina, daca vezi ca menstruatia iti intarzie mai mult de o saptamana. Succes, iar data viitoare poti fi mai atenta! fundita? :*:*:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca a ejacuat in tine ...sau in apropiere, exista riscuri. big grin

| alyskumpy explică:

Nu a ejacuat deloc in mine, la inceput am folosit prezervativul deoarece mi-a fost f frica si am luat dupa 12 ore pastila de a 2 a zi, e bine?

| hElEnA_2872 a răspuns:

Pai fii si u mai clara, si pentru asta exista testele de sarcinawinking

| PUPIXme a răspuns:

Pai nu stiu... spune cum s-a intamplat ce a facut el de fapt explica toata actiunea din act.numai asa iti dai seama happy

| PUPIXme a răspuns:

Nu stiu cum sa explic. spune ce ti-a facut el tie.normal asapot sa ti dai seama tu singurahappy