| anonim_4396 a întrebat:

Salut, astazi dupa ce m-am tuns am observat ca la spate capul are un damb ca o gaură mai mica așa acolo unde este osul occipital. E ca si cum face parte din cap... Nu ma doare, nu am nici o problema, este doar de aspect dar as vrea sa stiu daca am ceva sau asa am capul.

8 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ai păr în zona respectivă?

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Normal.

| literallythesamebruh a răspuns:

Și eu am exact aceeași problemă și m-am îngrijorat pe tema asta la un moment dat, dar stai fără griji că nu este nimic neobișnuit.

| anonim_4396 explică (pentru literallythesamebruh):

Okey... dar vreau să știu dacă o să am așa de tot sau nu o se mai vadă la un momendat.

| marrryya a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav, Razvan. Daca simti nevoia poti merge la un medic, ca sa fii tu sigur, dar eu una cred ca e totul in regula, mai ales ca nu te doare si ca nu ai nicio alta problema.

| anonim_4396 explică (pentru marrryya):

Nu mă doare absolut de loc dar mda...

| marrryya a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te doare e bine. Nu cred ca ai niciun motiv sa iti faci griji, insa daca simti ca ceva e in neregula poti merge la un medic. Dar eu una spun sa nu iti faci griji si ca totul e bine

| anonim_4396 explică (pentru marrryya):

Să am problemă se merg la un medic nu prea are rost, pentru că nu mă doare dar. eu vreau să știu dacă o așa de tot sau nu o să se mai vadă.