| bibydraguta a întrebat:

ati folosit masti de argila impotriva acneei a avut vreun efect? e buna de ceva eu am probleme cu acneea si am inceput de curand sa imi fac masca pentru ten.mrs pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Eu zic ca da. Adica am incercat si eu, dar eu am probleme cu tenul, adica sunt putin alergica la dero, adica mi se irita fata daca ma dau cu sapun pe fata. Si fata mea nu suporta nimic, decat nidoflor. Dar iti zic ca a luat mama ca e foarte sanatos sa il bagi in gura(ca pe o bomboana). Si mi-a zis ca argila este foarte buna. Si pentru ten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit pentru acnee, dar nu a prea dat rezultate:am tenul gras.Depinde acum si de ten.Argila face fata foarte finalove struck asta e avantajul in a o folosiwinking. Pentru cosuri iti recomand Zineryt (si eu am scapat de cosuri cu el)winkingsi e bun la orice tip de tenwinking.

| ana123 a răspuns:

Da, da rezultate dar trebuie sa te tii de masti.La mine functioneaza cam asa:mai intai imi scoate la iveala si cosurile care nu se vedealaughing (asta e un lucru bun deoarece iti dai seama ca ajuta si apoi incet incet...trec si cosurile.