| Sayachan a întrebat:

Salut,ati putea sa ma ajutati cu niste sfaturi? Cum as putea face bani (nu am nevoie de multi)pentru cadouri de Anul Nou, banii pe care ii am imi ajung doar pentru cadoul mamei dar mai am doi frati si tata carui idee nu am ce sa-i daruiesc va rog mult ajutati-ma...

5 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Cel mai practic acum este colindul: Te duci cu coliundul si aduni banutii pentru cadouri sau sa te duci pe la bunici si sa le spui pentru ce iti trebuie banii. Sa stii ca nu trebuie sa le ei cadouri scumpe. Pot fi simbolice, dar daca sunt facute cu dragoste se va cunoaste!

| MihaiGe a răspuns:

Du-te cu colindele si o sa faci multi bani, vinde ceva ce iti e nefolositor.
Baftă!

| passyon22 a răspuns:

Daca esti fata ai putea merge la promotii prin mall-uri, daca nu mergi la colindat:d

| CuloriHD a răspuns:

Poti sa iti ei un job, sa mergi la colindat, sa imprumuti de la un prieten. Funda?

| silviuGL a răspuns:

Buna, Daca nu ai nici o posibilitate de a face bani nu-i problema, incearca sa le faci cate o felicitare si vor aprecia sigur.