| AlexDorinel a întrebat:

Azi a venit verisoara mea la mine,

Ieri la istorie m-a ascultat si era sa iau 4 dar nu mi-a pus ca o sa dam test.Si verisoara "a mintit-o " pe mama ca am luat 4.Si eu i-am spus ca nu m-a ascultat si ca o sa dam test.

Ce sa fac? Ce sa nu fac?

Verisoara mea e pârâcioasa?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

De facut este sa-ti schimbi verisoara laughing.

| Z10fortza a răspuns:

Paraste-o si tu, daca ai cu cehappy (nu gasesc emoticonul de ras).Dar acum serios, daca verisoara ta e doar paracioasa si nu inventeaza lucruri despre tine, atunci e bine, cel mai bun lucru este sa te apuci de invatat ca sa nu le mai spuna parintilor tai despre notele tale nu tocmai bune.