| Roxana223 a întrebat:

Azi am fost pentru prima data la activare la aparatul dentar. Unii mi-au spus ca aveau dureri mari, dar pe mine nu ma dor dintii. E o problema asta? Iar cand mi l-a pus am simtit doar o mica presiune pe dinti.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Nu e nici o problema. Daca nu te doare acum, te va durea peste cateva luni.Bine acum depinde si cat de tare va strange sarma!

1 răspuns:
| SlayFancxz a răspuns:

Nope,cand iti pune aparatul nu te doare deloc. dupa poate sau nu sa te doara, asta depinde si de persoana.succes?