| kidDu_6567 a întrebat:

Salut / Buna!

Joi o sa plec la mare si mi-am luat o pereche de bascheti care tzin neaparat sa ii iau cu mine
Problema este :
Cand ii iau in picioare ma cam strang putin...

Aveti cumva vreo idee cum as putea sa-i largesc, incat sa ma simt comfortabil in ei?

P. S.: Am vazut acel videoh pe yt... in care o femeie isi largea pantofii cu gheata(pungi de apa bagate in pantofi iar apoi la congelator/frigider) merita sa incerc?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poţi încerca dar nu ştiu cât de folositor poate fi. Cel mai bine e să încerci să-i porţi prin casă o perioadă până se obişnuieşte piciorul tău cu ei. Aşa se vor şi lărgi un pic. Baftă!

1 răspuns:
| Insanity a răspuns:

Nu baga gheata in ei, se vor dezlipi si vei ramane fara eilaughingmai bine poarta'i rpin casa si asa se vor largi iar tu te vei obisnui cu eitongue