| Neagu_Gabriela_1995 a întrebat:

Ma strang ingrozitor pantofii! Ce pot face sa ii largesc? La voi ce metode a functionat?

Răspuns Câştigător
| veverutz a răspuns:

Crema de maini sau orice crema face minuni, daca nu te strang f tare dai pe interior mai putina daca te strang mai tare ii dai seara cu mai multa si bagi o carpa in botul pantofului cat sa tina in tensiune pana dimineata, daca sunt piele normala si in exterior poti da si pe exterior, pentru piele intoarsa doar pe interior

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, cit de inalt au tocul? Cit i ai purtat? Cite ore ai stat incalțata cu ei? Te bat la spate? S au degetele? Unde te strîng pantofii? Multumesc.

| Neagu_Gabriela_1995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna! Toc de 10 cm, 8 ore i-am purtat intr-o zi, in alta 12. ma strangeau la degete. acum am rezolvat problema, i-am dat cu crema de corp in interior, mi-am pus doua perechi de sosete groase, si mi-am bagat picioarele in apa calda spre fierbinte iar apoi m-am incaltat cu pantofii si am stat asa cateva ore. peste noapte am bagat hartie mototolita in varf cat sa tina larg spatiul din fata....si a doua zi, au fost perfecti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neagu_Gabriela_1995):

Multumesc sărut mina pentr u raspuns, sper ca nu te am deranjat cu intrebarea, sarut mina si două picioruselaughing masajul i ti place?

| Neagu_Gabriela_1995 explică (pentru anonim_4396):

Mesajul cu intrebarile?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Neagu_Gabriela_1995):

Cred ca cu greu ai rezistat 8 ore in pantofii care te strîngeau nu?

| Neagu_Gabriela_1995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Foarte greu. Si am mai mers si prin oras mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Neagu_Gabriela_1995):

Nasol, e greu cind nu ai pantofii pe măsura ta, dar acum am inteles ca i ai "reparat" lărgit, cu ceva creme nu? Acum cum mergi in ei? S au i ai aruncat?

| Neagu_Gabriela_1995 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma simt perfect! Nu mai ma strangeau deloc. ii port aproape zilnic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Neagu_Gabriela_1995):

Super! Multă sanatate, un masaj cind ai timp vrei?

| octav005 a răspuns:

Daca sunt pantofi din piele si te strang. poti incerca cu niste vata imbibata in spirt medicinal si bagi vata in zona unde te strang si sa Ii porti cu vata acolo cateva zile. la mine a dat roade.