| anonim_4396 a întrebat:

Cand am fost intr-o excursie, copii mai mari se jucau un joc care era cam asa: te aflii pe o insula si trebuie sa aduci cate ceva... Ei spuneau lucruri inutile (de exemplu: branza); iar daca spuneai ceva mai util nu era bine. Cunoasteti cumva despre ce este vorba? Daca da, explicati-mi si mie va rog ca deja ma macina chestia astalaughing. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| LION007 a răspuns:

Cred ca vor sa arate ca lucrurile inutile pot fi folosite intr-un mod mai ciudat pentru a scapa de pe insula. Nu sunt sigur. Funda?