| Alexutzu61 a întrebat:

SALUT!
Ce cadou i se potriveste unei fete care nu am place dar vr sa o cuceresc?

Funda!

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te gandesti mai bine daca vrei sa faci acest lucru. Depinde de caracterul fetei, ii poti da un cadou asumandu-ti niste riscuri. Incepe cu ceva mic: o bratara, o cutie cu bomboane, dar adauga si un mesaj dragut pe o felicitare. Succes!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu te place, îi poți aduce și luna de pe cer că tot nu o cucerești!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Sa nu crezi ca un cadou o va impresiona[de fapt depinde de fata], poti sa-i iei un buchet de flori dar ai grija sa nu il iei degeaba

| CarlaElena a răspuns:

Cu o bijuterie nu o să greşeşti niciodată! Doar fii atent la ce poartă ca să-i iei ceva ce îi place.

| Dariusuu a răspuns:

Cadoul perfect pentru ea?

Uit-o.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ce tie nu-ti place...O sa ai parte de evenimente dureroase in viata ta daca te tii de glume de genul asta.Mai gandeste-te, decizi iti apartine...

| drogh a răspuns:

Nu îţi place de ea dar vrei să o cucereşti? Cum vine asta? Mai întâi lasă timpul să treacă să vezi dacă poţi să simţi ceva pentru fata asta. Nu o necăji dacă nu ai sentimente.În plus trebuie să o cunoşti mai bine să ştii ceea ce-i place că nu poţi să'i dai un cadou la nimereală iar aceasta să nu-l primească. Gândeşte-te bine. Poţi să începi cu o floare iar pe tulpină să îi legi un bileţel, un colier, un set de machiaj sau o cutie de bomboane. Depinde.

| floresdemayo a răspuns (pentru drogh):

Eu am înțeles invers, că fata ar fi cea care nu-l placewinking.

@Alexutzu61
Ah, greșelile tale de ortografie, crezi că te vor ajuta să cucerești o fata? Mă întreb cum va arăta mesajul scris către ea laughing...

| Alexutzu61 explică (pentru floresdemayo):

Ma grabeam, scuze

| gazza01 a răspuns:

Ceva dragut si simplu, gen un buchet de flori thinking