| Razvanel001 a întrebat:

Salut

Ce cadou se da la majoratul unei fete?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! happy Ii poti duce un urs mare, un ceas frumos, un set de parfum cu ceva, bijuterii, un set de carti interesante care i-ar placea, un tort cu un mesaj frumos, un imens buchet de flori, un serviciu de bucatarie, un bibelou mai mare si mai special, ceva interesant, sunt multe chestii pe care i le poti da unei fete la majorat! Totul e in mainile tale si depinde de cati bani ai. Insa la majorat, ar fi frumos ceva mai voluminos si mai scump, un cadou ce care sa se bucure! Da o raita prin oras, vei gasi o multime de lucruri care te-ar putea interesa! Funda?

| Razvanel001 explică (pentru ScapaMaDeEa):

Mersi deea.i-am cumparat un ceas de aur s-a bucurat mult happy

2 răspunsuri:
| ViperyX a răspuns:

Eu am fost la majoratul unei fete i-am dat o rochie foarte frumoasa un inel de aur si un colier tot de aur si a fost foarte incantata, si nu era o fata fitoasa.Gestul conteaza