| mariussvalentin a întrebat:

Cadou pentru majoratul unei fete?

Răspuns Câştigător
| kavasaki99 a răspuns:

Nu cumpăra produse de igienă man! parfu/sapun/creme etc nu sti ce foloseste ea si no sa-i placa, cumpărai flori lanțisor din astea. mult noroc te saluta baiatuwinking

4 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Un colier lacrimă cer. laughing

O brățară, lănțișor, parfum, cană imprimată cu o poză cu tine și ea.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Salut fi original amintesteti ce ii place cel mai mult si cumparai sau iai ceva ce nu a crezut ca va avea ceva de genu,

| Alessiaale433 a răspuns:

Poti sa ai cumperi parfumuri, machiaje, haine, o ciocolata. Dar eu iti dau un sfat mai bine ai cumperi un parfum scump si o ciocolata.

| Omusinguratic a răspuns:

Daca o placi un lantisor si zii ca o placi sau o bratara cercei etc