| BoboMC a întrebat:

Ce credeti de zodii? Vi se par adevarate? Merge horoscopul pentru voi? Bizar pentru mine merge de multe ori... sunt curios. Ce zodie sunteti? happy

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna @BoboMC happy!
Deseori, citesc horoscopul din amuzament sau din pura-plictiseala dar niciodata nu il iau prea in serios.In general, ce se spune despre Tauri(zodia mea) corespunde cu personalitatea mea dar este dintr-o simpla coincidenta.

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Eu sunt săgetător. Eu nu cred în aceste zodii. Cumva că tuturor din aceeaşi zodie ar trebui să li se întâmple la fel. No, no, no. Nu cred în aşa ceva.
Baftă!

| sunetul a răspuns:

Ce aiurea, sa-i spui unui om ce o sa se intample doar pentru ca ii stii data de nastere. Apropo ani, lunile, zile tot oameni le-au inventat.
Horoscopul ofera sugestii.E aiurea sa iti lasi viata condusa de niste prostii scrise de diversi...

| Buffulete a răspuns:

Eu sunt varsator si functioneaza acu bine mai se intampla de un prea este dar de obicei daa! funda plzZ

| deyutza_9162 a răspuns:

Sunt varsator...dar deseori horoscopul nu coincide cu ce mi se intampla!
Mi s-a spus de mai multi, care chiar lucreaza in televiziune ca se ia la intamplare zodiacul. Pacat ca foarte multi oameni cred in el, chiar si eu cateodatahee hee)