| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Ce se poate intampla daca un copil de 13 ani bea un energizant inainte sa joace fotbal?

Răspuns Câştigător
| andreiTheDJ a răspuns:

I-as recomanda la acel "baiat de 13 ani" sa nu bea 10 doze...una e de ajuns..si ce se va intampla? pai vei avea intr-un fel energie...are un efect ca si cafeaua
sper ca te-am ajutat happy

| AlexCOOL60 explică (pentru andreiTheDJ):

Acel "baiat de 13 ani" sunt eu.Beau una pe zi.Cand il beau inima imi bate foarte tare, acum o saptamana am baut pentru prima oara.Dar cafeaua nu micsoreaza bataile inimii?

| andreiTheDJ a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Bada...asa ca nu iti recomand sa bei energizant mai ales daca vrei sa joci fotbal care include alergatul

6 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Da mai multe goll-uri. laughing

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Eu am baut energizant pe parcursul unei surse si aveam 11 sau 12 ani si n-am patit nimic.winking depinde si de ce inimioara ai ca daca esti bolnavior nu e bine ca inima poate ceda. dar daca esti sanatos de inima nu patesti nimic doar sa nu o faci prea des.

| AlexCOOL60 explică (pentru Maria_Ana_1997_il9t):

Nu am nimic cu inima.Sunt sanatos tun.Doar ca am baut azi la 11 un energizant si acum inca imi mai bate inima tare.

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns (pentru AlexCOOL60):

Ai mai baut inainte sau asta e prima data?