| Angel_8045 a întrebat:

Salut,ce simti cind te imbratiseaza persoana iubita?Funda!

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Mereu cand se intampla asta.
Ma gandesc Doamne ce frumoasa e viata cu ea,atunci simt ca traiesc nu i-as mai da drumu niciodata happy cand o simti in bratele tale atat de sensibila, frumoasa, firava imi vine sa musc din ea happy

| danytkd13 a răspuns:

happySimt ca si cum sunt important pentru acea persoana si simt emotii si imi place si nu as vrea sa se termine

| Ligia12345 a răspuns:

Ph o senzatie de emotii de implinire e ceva de nedescris dar e ft smechera, sincer eu ma si excit un pic cand se intalpla asta. simti o mare placere la inceput dar dupa te obisnuiesti