| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place cand iubita/iubitul tau face acelasi lucruri cu altii ce face si cu tine? Adica se imbratiseaza cu altii, glumeste cu altii, se simte bine cu altii etc? Simti oarecum ca nu mai esti special in ochii lui/ei si esti doar unul/una ca oricare?

26 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Parţial, depinde de limită.Special.Normal că da, chiar daca aparent pare la fel.

| T0T a răspuns:

Normal că aș simți asta, wtf. Cum am zis, chestiile de genul se bat cap în cap cu conceptul de iubire. Sunt reguli inevitabile. Adică îți mai dau un exemplu. Dacă eu mâine te prind pe stradă și te bat, e normal să nu mă apreciezi pentru asta, nu? Însă tu nu mă apreciezi că ți se impune o anumită regulă sau e pe principiul acțiune și reacțiune?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Asa bataus esti tu?))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Priinde curaj de la bere nu alta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Are si burta de la bere deja

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am vazut ca s/a laudat cu asta.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Hai nu mă mai bârfiți atât că nu burta îmi dă curaj laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Dar ce anume iti da tie curaj?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Voința.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cate beri ai dat gata pana acum?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Doar 1. winking (dacă vorbești de ziua de azi că în viață nu am de unde să știu xD)

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bere cu alcool sau tot cu lamai sau cu ce mai bei tu.

De pe ziua de azi te intrebam/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu beau prea des din alea. Eu beau de obicei cu alcool minim 7%. Că mai beau și cidru care are vreo 4% e altă treabă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pai aia e berea originala. Nu beau cidru, nu imi place.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Tu bei direct vodka, ia zi.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

De baut beau ce-o fi, dar cu masura,, niciodata nu voi zice nu bauturii, dar s-o beau cu masura ca apoi e rau de mine))))

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ca ăia din Vaslui cu Mona pe masă. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Razi... dar n-ai avea curajul sa bei din Mona, te face praf din prima, are alcool 100% ))))))

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ție îți place Mona?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

O folosesc doar pentru a pune pe rana, atat, nu avem alte tangente unul cu altul.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Aia da. Mie totuși îmi place cea de pe etichetă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Iti dai seama cum iti sunt ranile refacute? Aia e Mona cu 'adevarat'.

| Nemessys a răspuns (pentru T0T):

Ce naiba are toata lumea cu vasluiul? straight face

| T0T a răspuns (pentru Nemessys):

Probabil nivelul de trai extrem de scăzut și rata infracționalității extrem de mare?

| Nemessys a răspuns (pentru T0T):

Bine zis. probabil...

| August99 a răspuns:

Ma simt geloasa