| maria12345678910111213141516171819 a întrebat:

Fetelor daca persoana iubita var atinge buricul voi ce ati simti?/////

9 răspunsuri:
| BGI a răspuns:

Nu stiu ce simtiti voi fetele. Probabil la baieti e diferit sentimentul. Da-mi cu fruntea in buric, si dupa asta iti zic si eu ce simt. happy Ce zici, facem?

| h3r a răspuns:

Nu pot să zic, mi-e rușine

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu as simti nimic.

| Danysan a răspuns:

Ma ia stomcu laughing.Glumesc.Depinde de fata fiecare cu aiurelile si trairile ei! Pe unele la ia cu Tremurici pe altele le doare la Opinci:-p!

| Crucified a răspuns:

Aş simţi cum îmi ies băşini pe buric. Plăcut moment... day dreaming

| nico097 a răspuns:

Sincer nu am incercat si in al doilea rand nu a-si simnti nimic.

| BlakeLively a răspuns:

Mai intai as invata sa scriu, apoi as astepta sa mai cresc 3-4 ani.

| loverboy111 a răspuns:

Daca perseana iubita te-ar atingie la buric ce ati simtii ce intrebare. Ce ar putea sa simta?! Placere excitare ca e aproape de vagin