| AlexAndrei96 a întrebat:

Chiar daca pare ciudat, imi transpira degetele cand vreau sa stau pe telefon. Adica, nu abundent, si nu transpira..nu stiu cum sa spun..eu folosesc degetul mare pentru telefon (primul deget, ala mic si gras laughing ) si nu e ca celelalte..ramane urma pe ecran daca dau cu el..nu merge fluid. Ce sa fac? Nu vreau sa stau mereu cu carpa pe telefon.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, iti transpira degetele deoarece consumi multa sara, incerca sa consumi mai putin si sa bei mai multe lichide ( de preferat apa), pentru a ajuta organismul sa elimine mai eficient toxinele.

| AlexAndrei96 explică (pentru LaLaura):

Dar nu imi transpira cand fac orice alt lucru de pe lume...e normal? Am emotii? E primul meu smartphone. Sunt extra entuziasmat.

| LaLaura a răspuns (pentru AlexAndrei96):

E oarecum normal, asa eram si eu acum 4 luni la primul meu smarphone, dar pare prea in exces, e noraml in primele zile, dar nu mereu. Sarea e de vina, nu emotiile, dupa o perioada de timp petrecuta cu telefonul cel nou.

| AlexAndrei96 explică (pentru LaLaura):

Mersi

| LaLaura a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Nu ai pentru ce. O seara buna.

7 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Fi si tu mai calm cand folosesti telefonul ala, incearca sa consumi mai multe lichide si evita excesul de sare, zahar si grasimi rolling on the floor.Si, nu stiu...mai spala-te eventual pe maini cu sapun.

| AlexAndrei96 explică (pentru ZyReXe):

M-am spalat de 2 ori laughing) Cu DOVE...DOVE distruge familii! laughing)

| ZyReXe a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Spuneai ca e primul tau smartphone...probabil si de asta e doar un telefon pana la urma oricum iti trece in maxim 1 saptamana si atunci inseamna ca nu este din cauza spalatului pe maini tongue