| PiratulJeck a întrebat:

Salut cine ma ajuta si pe mine va rog frumos, am windows 8 si cand vreau sa intru in orice metin cu 2 cliente sau si cu un client dupa ce am intrat si am iesit din unul imi apare eroarea asta:
Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE.
Ce pot face ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,daca vrei sa mearga instaleaza orice versiune windows 7 64 bit si n-o sa ai nici un fel de probleme, nu stiu daca stii dar windows 8 nu e bun de nimic, daca ceva nu merge sau mai doresti informatii, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutz

1 răspuns:
| PiratulJeck explică:

Mersi de raspuns ma temeam eu ca asta o sa fie.