| SunshineLove a întrebat:

happy Cine se pricepe la scuze bune? laughing -faza e ca.profa ne pune sa mergem la olimpiada de chimie care e duminica straight face. am tot facut pregatiri din martie si azi ne-a spus ca nu putem merge toti, asa ca a renuntat la 2 colegi, si le-a spus ca si ei vor primi oricum 10 pentru ca au fost la pregatire. si nu mi se pare deloc corect. deci chiar nu am nici un chef sa merg la olimpiada ei, si am nevoie de o scuza... sa ii zic maine. sau luni. Ma puteti ajuta? dar sa fie ceva credibil, nu gen: m-am simtit rau, am fost la bunici sau chestii din astea, mai ales ca. stiu oricum ca o sa se supere ca nu ma duc pentru ca se cam baza pe mine, dar nu vreau sa ma fac de cacao acolo, avand in vedere ca exercitiile de la pregatire nu le prea inteleg straight face Daca vreti va dau funda, dar ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Daca crezi ca raspunsul meu este Bun, atunci Fundapuppy dog eyes:*.
pai. sunt doua variante:
1.sa mergi la olimpiada. nu poate fi asa de greu. puppy dog eyes. stiu ca ai emotii. ca crezi ca nu te vei descurca. si eu am emotii, de fiecare data cand merg la olimpiada, am inspctii[azi:d sau dau teza. stiu ca ti se pare greu, dar macar ai incercat. nu conteaza rezultatulwinking. eu iti propun sa incerci sa intelegi exercitiile. si oricum. nu o sa-ti dea acele exercitii la olimpiada happy. in plus. daca vei merge, nu o vei dezamagi pe nimeni. si cum ai spus si tu. Se Bazeaza pe TINEE!
si.
2.ca nu ai avut cu cine sa vii. sau. ca te`ai trezit tarziu. deoarece ai fost plecata la o prietena, si ai venit tarziuwinking.

Deci, ce alegi happy? eu te sfatuiesc. ''1''. :*. asta as face eubig grin. :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa mergi la olimpiada. E o activitate suplimentara. Zii ca nu esti pregatita si unul din cei doi colegi sunt pregatiti sa iti ia locul.

| WOLF9 a răspuns (pentru suntserios):

Bine dreptate nu zic ca nu ai dar o sa te tina minte ca nai mers cel mai bine e sa le spui parintilor si ei sa puna o scuza buna pentru tinewinking. cel putin la mine a functionat de minune scuza data big grin