| DavidutzAgache694 a întrebat:

Salut! Cum as putea sa fiu într-un fel original și sa nu mai fac ce fac colegii mei de la școala și sa spun ce zic ei? pentru ca mi se pare ca de fiecare data când aud un cuvânt urat îl folosesc și eu acasă sau aproape mereu

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Esti mult mai original cand nu injuri in gura mare in schimb iti pastrezi calmul si caracterul.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti folosesti creierul si nu mai copii si executi ce faci ceilalti.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu iti trebuie originalitate pentru a nu repeta acasa toate prostiile auzite la scoala.Trebuie doar vointa si bun simt.