| Paranormal12 a întrebat:

Deci colegii de la scoala imi spun mereu ca sunt(unii) urat si eu ma simt prost.Au dreptate?

7 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Fiecare e in felul lui. Nu toata lumea e frumoasa. Nu toata lumea e super inteligenta. Ce te asteptai acum, sa sara fete sa iti zica, nu?

| 0x11111051 a răspuns:

Fiecare arata diferit. Lumea este diferita. Daca ii mai auzi, arata-le ***

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Și de ce ne întrebi pe noi? Tu nu știi cum arăți? Atâta timp cât te simți bine în pielea ta, e în regulă. Nu trebuie să te simți stânjenit datorită lor. Când vor fi ei perfecțiunea întruchipată, atunci vor avea dreptul să comenteze.

| ion933 a răspuns:

Nu esti urit asa esti tu. cind te mai face urat iai si tu la misto

| andreicaia99 a răspuns:

Nu ii lua in seama fiecare e frumos in felul lui si fiecare e frumos pentru cineva.

| PinkyMoneybay a răspuns:

Scuze ca trebuie sa iti zic dar cam da...scz

| GhostRider2535 a răspuns:

Sincer asa te-a lasat Dumnezeu si nimeni nu poate sa te judece/critice.O seara placuta