| Paranormal12 a întrebat:

Deci colegii de la scoala imi spun mereu ca sunt(unii) urat si eu ma simt prost.Au dreptate? Poza de profil.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele parti aveti dreptate.

| Nickname1890 a răspuns:

Nu conteaza ca esti urat sau frumos, asta e ceva subiectiv. Conteaza sa te simti tu bine in pielea ta iar cand cineva zice ca esti urat raspunde-i "tu vorbesti mah? laughing)"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca n-au dreptate. Nu-i baga in seama. Intotdeauna se vor gasi nesuferiti care sa te critice, important e sa nu-ti pese de ei. Deviza mea: ''Ma doare-n cot de restul lumii".

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Si tu ai crezi pe ei?, lasa asa "urat " cum spun ei ca esti dar macar ai creier ceva
ce ei nu au laughing, fiecare om e frumos asa cum estewinking