| aNgEl2205 a întrebat:

Cum pot face o fata sa fie de partea mea? Dacă o fac sa rada sa să fie cu zâmbetul pe buze va merge?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și să râdă și să plângă, că fata are nevoie de amândouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie de partea ta vrei să spui? În ce sens să fie de partea ta?

| aNgEl2205 explică (pentru anonim_4396):

Cumva sa ii placa sa stea cu mine sau sa își petreacă timpul cu mine, ca să nu fiu ignorat de fata respectiva.

| aNgEl2205 explică (pentru aNgEl2205):

Vreau sa ma placa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aNgEl2205):

Nu poți s-o forțezi să te placă dacă încerci și apoi vezi că nu are nici un fel de atracție față de tine sau te ignoră și te refuză.

Da. Dar vezi să râdă cu tine, nu de tine. E mai sănătos.

| mdc98 a răspuns:

Da.