| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Cum pot sa-i dovedesc prietenului meu ca il iubesc cu adevarat? mi-a zis el ca sa ii dovedesc:X...ca el nu ma crede. i se pare extraordinarlaughinglaughingdati`mi cat mai multe idei love struck...in afara de sarut sau imbratisarehappy. Apropo... Avem 13 si 14 anirolling on the floor

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Dragostea nu se dovedeste ci se simte

| thealchemist a răspuns:

Cred ca el vrea mai mult de o "imbratisare". e un mod de a pune presiune pe tine.

| Allecsandraa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar nu cred ca ar trebui ca tu sa ii demonstrezi lui ca il iubesti de obicei baiatul isi gaseste repede o fata si gata nu se uita la ultima dar fetele pun suflet intr'o relatie asa ca dupa parerea mea ar trebui sa te gandesti daca mai are rost si sa vorbesti cu el si daca nu intelege ca il iubeste atunci las'o balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i demonstrezi? asta-i arati in timpraised eyebrows. sau pentru unii "a demonstra ca-l iubesti"=a te culca cu el, asa ca ai grija.Altfel cum sa-i demonstrezi? Prin gesturi/comportament/cuvinte, lucrurile pe care le faceti cand sunteti impreuna, fa-l sa simta ca e cel mai important pentru tinehappy