| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, daca mergi la sala, aproximativ dupa cat timp se observa ce ai facut? ( stiti la ce ma refer).

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Depinde cat de des mergi, ce mananci...se poate observa si dupa cateva saptamani daca faci cum trebuie.

| sherlock a răspuns:

Depinde! Daca faci exercitiile corect! Daca ai grija sa respecti dieta. Daca iei proteine. Depinde de constitutia ta actuala. Vrei sa faci ceva? Du-te si fa ce iti doresti oricat ar dura daca e asa important.