| 1234456743236732 a întrebat:

Salut, dacă o fata ma place și eu nu o plac dar pe prietena ei o plac și prietena ei ii place de un alt băiat care băiatul ala o place și el dar încă nu sunt împreună și băiatul ala e prieten cu mine, ce fac?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am inteles nimic. Esti fata sau baiat? Pai daca prietenului tau ii place de acea fata si acea fata ii place de el... ce mai ramane de facut? Pot sa fie impreuna, treaba lor. TU poti sa fii cu fata de care nu iti place, daca vrei.

Bafta!

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Nu faci nimic, iti vezi de treaba.

| Titan123 a răspuns:

Asta e matematica curata.e ecuație, afla x

| M2gd2R a răspuns:

Mai sunt fete. Nu faci nimic, ca să nu rămâi dezamăgit.