| byka a întrebat:

Daca puteti sa ma ajuta-i, as dori sa-mi fac un tatuaj, acest tatuaj sa semnifice ceva anume, dar nu stiu ce?! imi puteti recomnda cartii, citate sau orice alceva de genu asta in care m-ar putea ajuta, intr-un fel sa ma regasesc? va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Numai tu poti stii... dar daca tot vrei :::
A trai inseamna a lupta
Spune întotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti
Oamenii strica fiecare clipa de romantism prin încercarea de a o face sa dureze pentru totdeauna
Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima
Betia este demenata voluntara.
Curajul este singurul care stie ca ti-e frica
Ce este un pesimist? Un optimist bine
Aici sunt, aici raman
Poti face intodeauna mai mult decat ai crezut
Nu te uita în urma, ci priveşte cu curaj tot ce ti-a harazit
Frumusetea reprezinta intelepciunea femeii

1 răspuns:
| jvEcu a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci ceva simbolic parintilor nu orice tribal aruncat in voia sortii care o sa-l regreti peste cativa ani, www.intelepciune.ro!