| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori sa imi fac un tatuaj le antebrat si nu stiu ce citat sa imi scriu... Vreau sa imi scriu ceva care sa semnifice sa iti traiesti viata, sa traiesti fiecare clipa. Puteti sa ma ajutati? Multumesc

4 răspunsuri:
| Sexonfire a răspuns:

Carpe Diem = traieste clipa in limba latina

| Dariusuu a răspuns:

Never stop dreaming.

E drăguţ textul nu?

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Live Your life. sau Infinity Love. Sau Belive e cel mai tare tatuaj, pana si eu l-as face, dar pe incheietura de la mana stanga.

| bumbutz a răspuns:

Fa-ti de exemplu o ancora sau fa-ti o inima strapunsa si langa scrii love mariuca si te ai scos... oricum si modelele din 2013 o sa ajunga ca si cele prezmtate mai sus...