| AlexO25 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog detaliat niste metode prin care as putea sa castig cativa bani. Am 14 ani, dar nu vreau ceva de genul: "Fa-ti curat in camera si cere bani", deoarece in acest caz banii ar veni tot de la parinti. Vreau sa fac acest lucru deoarece mi-ar placea sa-mi strang singur cativa bani. happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ceri de la parinti sau rude nu ai de unde, nu te angajeaza nimeni la 14 ani sa faci nimic

| MskDesign a răspuns:

Cam frageda varsta, nu crezi?
Totusi ai putea sa muncesti la strans cirese sau chestii din astea.