| Alex1234xdd a întrebat:

Salut. De cateva luni am o problema legata de penisul meu. E destul de curbat spre stanga la mai bine de 25-30 de grade si putin in fata si sunt destul de ingrijorat de treaba asta. Ideea e ca in momentul erectiei e destul de tare din cauza curburii si nu e foarte mobil daca pot sa zic asahee hee. Acum cativa ani obisnuiam sa o fortez fara vreun anumit motiv in timpul erectiei si mi-e sa nu-l fi fracturat. Idei?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, fiindca poti avea o boala destul de grava, numita boala Peyronie!

https://www.sfatulmedicului.ro/......ui-i_18197

https://ro.wikipedia.org/wiki/Boala_Peyronie

| Alex1234xdd explică (pentru Violleta2022):

Un alt remediu nu exista?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alex1234xdd):

NU

| carevaescu a răspuns:

E normal. Nu ai de ce sa ti faci griji.

| Scarecrown a răspuns:

E normal, nu trebuie sa mergi nicaieri, nu mai asculta sfaturile celor care trateaza Covidul cu tuica sau altele...

| Alex1234xdd explică (pentru Scarecrown):

Suna ciudat, dar ideea e ca il indoiam voluntar pe la vreo 13 14 ani, cand imi era drept si in erectie, gen efectiv de plictiseala, si dupa am inceput sa observ curbura