| jandarmu a întrebat:

La multi ani prieteni!
Vreau sa va intreb daca ai penisul curbat in jos nu foarte mult (in timpul erectiei) este ok?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marea majoritate a barbatilor au penisul curbat intro anumita directie si cu o curbura mai mult sau mai putin pronuntata. Poti fi sigur ca fiecare in timp va experimenta mai multe pozitii sexuale si se va limita in cel mai rau caz la 1-2 pozitii, cele care ii ofera satisfactii maxime. Poti sa te linistesti deoarece penisurile perfect drepte sunt destul de rare. Multa sanatate.

| Lawliet14 a răspuns:

Da, e foarte ok.