| Gamingx61 a întrebat:

Salut, de cateva zile am inceput sa vorbesc cu o fata. Ma place, o plac. Am iesit afara de doua ori pana acum. As vrea sa-mi dati niste sfaturi cum sa avem primul sarut, si ce sa fac ca sa se simta bine? Orice sfaturi sunt binevenite, mersi mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, dragul meu indragostit big grin
Poti recurge la urmatoarele lucruri : ii dai o declaratie de dragoste/scrisoare in care i dedici versuri dintr-o poezie (la inceputul relatiei nu trebuei sa fi asa de direct, sa folosesti cuvintele, in acest caz, versurile altora pentru a sugera ce simti tu), sa mergi in parc, intr-un loc mai retras sau cel putin ferit de ochii lumii (cu un trandafir ascuns cumva la spate, sa nu il vada, sau il pui in locul respectiv inaitne sa vii, stiind ca tot acolo in vei gasi, in fine), si i-l dai, in timp ce spui ca "am citit o legenda/am aflat o stire/se spunea in Gracia antica/ etc (gasesti cu cv pentru acest inceput) anume ca nu se poate compara nimic cu petala unui trandafir, decat sarutul unei fete frumoase", dupa care o pupi/saruti. big grin