| LoveChocolate10 a întrebat:

As vrea sa imi dati sfaturi. Daca eu plac un baiat si el ma place, cand suntem singuri undeva cum sa ma apropii de el si sa il sarut?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Stai f apr de el daca te palce face el primul pashappy

| Făgăraş a răspuns:

Draga sweet cu forta cum fac mascatii- culcat! glumesc! important este sa ii ai o privire speciala, un zambet letal pentru inimioara lui! sa vada el din privirea ta ca iti doresti acest lucru! si o sa vezi cum va sta la sarutul tau. ca mieluselul!

| consiliera a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas.Nu stii ce e in capul lui.Ia-o cu incet.

| vladmR a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas ...arunca-i priviri prin care sa ii "spui" ca vrei...

| Bubbleee a răspuns:

Stai aproape de el, uitate in ochii lui. apropriete incet si atunci il dai un sarut dulce :*
sper ca te am ajutat >big grin

| savalucian a răspuns:

Trebuie sa incepi tu pentru ca el ca toti baieti e timid ii e frica ca tie nu tiar place si ar fi cam jenant. incearca sa il ti de gat si sa te apropii usor de el.