| Gabs98 a întrebat:

Sall TPU, mica mare problema, vorbesc cu o tipa de cateva luni si o cam plac, la inceput era cam distanta cu mine dar acum dupa ce am iesit de o gramada de ori s-a schimbat, a inceput ea sa ma invite pe afara, si nu stiu ce sa fac fiindca o prietena de a ei mi-a zis ca ii place direct cu sarut fara sa o mai intreb daca vrea sa fie cu mine, si nu stiu ce sa fac XD, please help

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu te lua dupa ce zice prietena, faci ce simti, crezi, vrei.
Incearca sa vorbesti deschis cu ea.

| neutrino a răspuns:

Prietena ei are dreptate. Treci la treaba, nu lasa fata asa!

| Gabs98 explică (pentru neutrino):

Si daca nu ma place si stric tot?

| neutrino a răspuns (pentru Gabs98):

Este posibil, dar macar stii ca ai pupat-o!

| cristimihailov a răspuns:

Nu te grabi cu sarutul. Intra mai tare in discutii cu ea, doar voi doi. Apoi explica-i cat de mult iti place. Si cat de tare ti-e teama sa nu strici prietenia daca ea iti da un refuz.

Si acolo astepti raspunsul ei.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Prietena ei te-a mintit, daca vb de cateva luni cu ea si te invita pe afara si bla bla inseamna ca te-a bagat in "friend zone", dai un search pe goagal si vezi ce inseamnawinking

| Gabs98 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Cois, stiu ce inseamna friend zone, daca ai venit pe site-u asta sa faci pe inteligentu, ei bine nu esti