| Kennysa a întrebat:

Salut, de cateva zile mi-am pus cercei(aveam gauri de cand eram mica dar nu am purtat)si astazi am observat ca in spatele urechii se formeaza coji(la urechea stanga)si azi mi-am dat cercelul jos ca ma dureau ambele urechi si din cea stanga mai exact din gaura urechii stangi imi curge sange, va rog ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| thecat29 a răspuns:

Probabil s-a infectat zona... dai cu putin spirt prin zona. lasa cateva zile sa treaca si incearca din nou.

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Poi da cu spirt in zona aia si porta cercei medicinali timp de 1 luna sau daca nu ai, cred ca poti sa porti si cercei de aur.