| Temmp0 a întrebat:

De curand m-am apucat de exercitii fizice acasa. Am o intrebare: E normal ca atunci cand te fortezi sa simti niste intepaturi in piele, corpul transpira si se incalzeste ( asta e destul de normal ), iar capul simti ca-ti,, explodeaza".
De mult timp n-am mai facut efort fizic considerabil, si am luat ceva in greutate.

Daca voi continua asa, cel putin durerea de cap se va opri?

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Stai calm, esti la inceput ai normal sa ti se intample asa, eu acum 2 luni credam ca nu o sa rezist, aveam exact aceleas simptome pe care le-ai descris tu mai sus, dar dupa o saptamana nu a mai avut treaba, motivul este urmator :Corpul tau cum nu a mai facut miscare de mult, ai ia putin mai greu sa se acomodeze cu exercitii fizice, daca continui tot asa vei avea rezultate foarte bune, eu dupa 2 luni, mi se vede destul de tare 6 pack la abdomen, iar mainiile ami sunt mai umflate happy

1 răspuns:
| AIeXxX a răspuns:

La inceput nu te forta. Incalzestete inainte sa faci flotari big grin