| TwiXXXie a întrebat:

Salut, de la un timp am o lene în mine laughing, aș sta toată ziua fără să fac nimic, ceva gen să stau tolănit în pat, o fi de la vreme? Eu unul nu prea îndrăgesc iarna...

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Frate eu asa sunt in fiecare zi, in fiecare minut din viata mea. Singurul lucru care imi place la anotimpul asta este Craciunul.

| TwiXXXie explică (pentru William):

Semanam laughing

| William a răspuns (pentru TwiXXXie):

Da, si sunt multi ca noi dar probabil le este prea lene sa raspunda la intrebarea ta.

5 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Da stiu cum e laughing) Imi place chiar. e relaxant si n-am nici o grija.

NU REGRET NIMIC laughing))

| SmartLie a răspuns:

Da. e un sentiment ciudat.

| Ardei87 a răspuns:

Da,deoarece iarna stimuleaza organismul sa nu faca nimmic adiica sa te moleseasca laughing FUNDA?