| 578Anonim a întrebat:

Salut, de la un timp de vreme mi se spune ca sunt arogant și răutăcios, și dușmănos cu multă lume și cum ca as vrea sa fiu eu cel mai frumos și cel mai tare și ca as încerca sa înjosesc pe oricine, și am observat ca și unii prieteni s-au racit și tot unul dintre ei mi-a spus asta, sincer chiar am o stare de răutate asupra unor oameni și am realizat ca ma uit urat și sunt inabordabil și tăios, de la ce s-ar putea trage, cred ca dacă nu te menții la înălțime ești luat de fraier și e mai bine sa îți menții prestanța și orgoliul decât sa permiți la toti sa te joace in picioare

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Depinde ce sta in spatele aroganței tale. Baza. Adică daca chiar ai motive sa te simți superior.

Poate înălțimea la care te crezi tu e doar in capul tau.
It usually is. happy

| 578Anonim explică (pentru VoidEternal):

Sunt mai îmbrăcat și am mașini mai bune decât toti din clasa aia, masini* nu mașina

| AdioTPU a răspuns:

Vibe-ul. It makes the difference. Nu e doar cum pari, e și ce energie transmiți celor din jur.

| FilipSorin a răspuns:

Salut, încearcă sa fii mai bun, sa te rogi lui Dumnezeu sa te ajute, ajuta foarte mult, citește biblia si privește caracterul Lui Dumnezeu si al Lui Isus, te va ajuta foarte mult

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Asa sunt si eu ca tine si crede ma am pierdut multi oameni, dar am inteles un lucru mai bine inabordabil si rau decat bun si prost.
cime te va accepta o va face indiferent si fara sa te schimbe.