| Pufar1ne a întrebat:

deci vreau sa imi schimb numele pe facebook dar problema e ca l-am mai schimbat de 5 ori(contul e foarte vechi) si acum nu mai merge ce as putea face sa mai pot schimba o data?

2 răspunsuri:
| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

Pai iti poti schimba profilul gen "daca ai ramas in urma cu noutatile de la profil" sau pur si simplu iti faci altul si transferi contul nou pe mail-ul tau actual

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns (pentru Mera_Gabi_1999):

Si cum ai putea face asta mai exact : Sa-ti faci altul si sa transferi contul nou pe emailul tau actual