| Angyclon a întrebat:

Dupa cum stiti maine seara e revelionul si cu aceasta ocazie o prietena vine sa doarma la mine. Vom sta in camera mea si vom incerca sa gaim ceva amuzant de facut dar nu ceva obisnuit, nu ceva trivial, ceva distractiv si special. Aveti idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA
eu zic sa va manjiti cu frisca sau ceva de genul
e cam greu ca vrei ceva mai original
thinking
si aprindeti petarde si sa le aruncati pe geam!
sa va uitati la raspunsurile de aici
pregateste niste filme si nelipsitul popcorn

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Nu are importanta cum va petreceti timpul sau ce faceti din moment ce sunteti prietene si oricum sa placeti una pe alta.
O comedie la tv, vorbiti ca fetele, asculati muzica, va uitati la filme porno si va amuzati pe lucrul asta?
papa