| alexsil05 a întrebat:

Salut, este normal sa fiu un "paros", adica am par de 2-3 cm pe picioare, pe maini, si pe burta, precizez ca am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Stai linistit ca nu esti singurul cu atat de mult par.Din pacate asta e adolescenta.Stiu ca e cam neplacut sa ai atata par pe burta, dar mai bine sa nu ti-l iei.Intr-un fel e normal pentru unii, iar pentru altii nu.Depinde de fiecare.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti barbat... mai paros decat altii, dar ce vroiai sa creasca daca nu par? lacramioare?

| Ney a răspuns:

Asa e la adolescenta. Altii nu au mai deloc, iar altii au chiar mult. Si eu la 17 ani am par pe picioare si nu e cine stie ce. Iti mai tine de cald iarna rolling on the floor P.S. Sa nu te epilezi ca cel mai naspa decat sa ai par pe picioare e sa nu ai deloc! Doar devii barbat nu femeie.